PIRMA PASKOLA NEMOKAMAI

Pirma paskola nemokamai

Pirmoji paskola be palūkanų

Pirma paskola nemokamai visiems, kas skolinasi pirmą kartą. Pirmą nemokamai paskolą teikia keletas greitųjų kreditų įmonių:

Kas duoda pirmą paskolą nemokamai?

Pirma paskola nemokamai smspinigaiPirmas kreditas nemokamai. Kreditai nuo 100€ iki 5 000€. Greitos kredito refinansavimas.Greitos paskolos internetu
Bobutes paskola populiarus kreditasPaskolos su nuolaidomis nuo 50 iki 5 000€.Greitos paskolos internetu
Vivus credit greiti kreditaiGreitos paskolos žemomis palūkanomis. Saugu ir patikima.Greitos paskolos internetu
Finbee paskolos is privaciu zmoniuGreitos paskolos palūkanos nuo 6%. Mažos paskolų mėnesinės įmokos.Greitos paskolos internetu
Savy paskolos is zmoniuTarpusavio skolinimosi platforma. Greitos paskolos iš žmonių. Paskolos iki 19 000€.Greitos paskolos internetu
Mokilizingas vartojimo paskolosPalankios lizingo ir greitų paskolų sąlygos. Paskolos iki 15 000€.Greitos paskolos internetu

Kas yra – nemokamai pirma paskola?

Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nekainuoja dažnai duodama norint reklamuoti greitojo kredito įmonės paslaugas ir siekiant pritraukti naują klientą. Tai veikia sekančiai – Jūs pasiskolinate pinigus iš kredito įmonės ir suėjus sutartam laiko tarpui, paskolą grąžinate be jokių palūkanų. Tai reiškia, kad kokią sumą pasiskolinote, tokią ir grąžinsite. Tai yra pasiskolinta suma nepadidės, nebus skaičiuojamos paskolos metinės ar mėnesinės palūkanos.

Tačiau nepamirškite, kad pirmą kreditą nemokamai duoda tik tiems, kurie nėra ėmę paskolų anksčiau. Tad, jei prieš tai teko naudotis greitųjų kreditų įmonių paslaugomis, ši paslauga Jums suteikta nebus. Jei tai pirmoji Jūsų paskola – pasinaudokite galimybe, juk Jūs nieko neprarasite.

Kitas variantas — galite pabandyti pirmos nemokamos paskolos prašyti kitoje kredito bendrovėje. Toje, kurioje dar nebuvote ėmęs paskolos. Tai gali palengvinti nemokamos paskolos gavimą.

Naudojantis šia paslauga svarbu prisiminti, kad paskolos suma bus nedidelė – ne daugiau 100 – 1000 eurų. Be to, greitos paskolos grąžinimo laikotarpis taip pat minimalus. Dažniausiai paskola duodama vienam mėnesiui, retais atvejais dviems mėnesiams.

Kaip gauti pirmą paskolą nemokamai?

pirma paskola nemokamai, pirmas kreditas nemokamaiPirmiausia reikės užsiregistruoti greitųjų kreditų, kurie duoda pirmą nemokamą paskolą, svetainėje. Po to, sulaukti teigiamos kreditų svetainės darbuotojų sprendimo, kurie Jums praneš, kad greitoji paskola Jums gali būti suteikta.

Gavus teigiamą atsakymą, Jus reikės pervesti nedidelę sumą į greitųjų paskolų įmonės saskaitą, kad patvirtintumėte, jog saskaita, į kurią norite gauti pinigus, priklauso Jums. Patvirtinimo suma įvairiose paskolų įmonėse skiriasi ir ji būna nuo 0,01 euro ir gali būti iki 1,00 euro. Patvirtinus savo saskaitą, Jūsų pageidaujama pirma paskola nemokamai kredito suma bus pervest į Jūsų saskaitą.

Žinoma, prieš skolindamiesi pinigus, visada apsvarstykite grąžinimo galimybes. Gali būti, kad paskolos ėmimas spontaniškas Jūsų žingsnis ir nemokamos paskolos Jums nėra butinybės skolintis. Gal paprasčiau palaukti atlyginimo ar pataupyti pinigu ir palaukti geresnių laikų?