PIRMA PASKOLA NEMOKAMAI

Pirma paskola nemokamai

Pirmoji paskola be palūkanų

Pirma paskola nemokamai visiems, kas skolinasi pirmą kartą. Pirmą nemokamai paskolą teikia keletas greitųjų kreditų įmonių:

Kas duoda pirmą paskolą nemokamai?

 

Kas yra – nemokamai pirma paskola?

Pirma paskola nekainuoja dažnai duodama norint reklamuoti greitojo kredito įmonės paslaugas ir siekiant pritraukti naują klientą. Tai veikia sekančiai – Jūs pasiskolinate pinigus iš kredito įmonės ir suėjus sutartam laiko tarpui, paskolą grąžinate be jokių palūkanų. Tai reiškia, kad kokią sumą pasiskolinote, tokią ir grąžinsite. Tai yra pasiskolinta suma nepadidės, nebus skaičiuojamos paskolos metinės ar mėnesinės palūkanos.

Tačiau nepamirškite, kad pirmą kreditą nemokamai duoda tik tiems, kurie nėra ėmę paskolų anksčiau. Tad, jei prieš tai teko naudotis greitųjų kreditų įmonių paslaugomis, ši paslauga Jums suteikta nebus. Jei tai pirmoji Jūsų paskola – pasinaudokite galimybe, juk Jūs nieko neprarasite.

Kitas variantas — galite pabandyti pirmos nemokamos paskolos prašyti kitoje kredito bendrovėje. Toje, kurioje dar nebuvote ėmęs paskolos. Tai gali palengvinti nemokamos paskolos gavimą.

Naudojantis šia paslauga svarbu prisiminti, kad paskolos suma bus nedidelė – ne daugiau 100 – 1000 eurų. Be to, greitos paskolos grąžinimo laikotarpis taip pat minimalus. Dažniausiai paskola duodama vienam mėnesiui, retais atvejais dviems mėnesiams.

Kaip gauti pirmą paskolą nemokamai?

Pirmiausia reikės užsiregistruoti greitųjų kreditų, kurie duoda pirmą nemokamą paskolą, svetainėje. Po to, sulaukti teigiamos kreditų svetainės darbuotojų sprendimo, kurie Jums praneš, kad greitoji paskola Jums gali būti suteikta.

Gavus teigiamą atsakymą, Jus reikės pervesti nedidelę sumą į greitųjų paskolų įmonės sąskaitą, kad patvirtintumėte, jog sąskaita, į kurią norite gauti pinigus, priklauso Jums. Patvirtinimo suma įvairiose paskolų įmonėse skiriasi ir ji būna nuo 0,01 euro ir gali būti iki 1,00 euro. Patvirtinus savo sąskaitą, Jūsų pageidaujama pirma paskola nemokamai kredito suma bus pervest į Jūsų sąskaitą.

Žinoma, prieš skolindamiesi pinigus, visada apsvarstykite grąžinimo galimybes. Gali būti, kad paskolos ėmimas spontaniškas Jūsų žingsnis ir nemokamos paskolos Jums nėra būtinybės skolintis. Gal paprasčiau palaukti atlyginimo ar pataupyti pinigu ir palaukti geresnių laikų?