Paskola už automobilį arba automobilio įkeitimas

Paskola už automobilį

Paskola už automobilį arba automobilio įkeitimas – puikus ir patrauklus pasiūlymas norintiems pasiskolinti. Kaip tai veikia? Viskas labai paprasta! Norint pasinaudoti paskolos už užstatą Jums tereikia apsilankyti svetainėje, kurioje teikiami autokreditai. Ten nurodyti, kiek norite pasiskolinti ir per kiek kartų norėtumėte grąžinti paskolą už automobilį.

greitos paskolos automobiliui pirkti

Kredito bendrovė suteiks Jums galimybę per vieną dieną gauti iki 90 proc. automobilio vertės. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų transporto priemonė bus įvertinta 5000 eurų, maksimali mokama suma, kurią bendrovė galės suteikti, sieks 4500 eurų. Žinoma, Jūs galėsite pasiskolinti ir mažesnę sumą, o auto paskolos pinigus grąžinti net per šešerius metus.

Paskola už automobilį arba automobilio įkeitimas

Paskolos už automobilį teikiama paslauga jį užstatant – tai paprastas ir patogus būdas gauti reikiamą pinigų sumą ir pasilikti transporto priemonę. Prašymą dėl paskolos su automobilio įkeitimu galima pateikti dviem būdais: užpildant formą paskolos už automobilį interneto svetainėje, arba kreipiantis nurodytais telefonais.

Auto paskola sutaupo Jūsų nervus ir laiką. Užklausimas dėl paskolos įkeičiant automobilį bus išnagrinėtas artimiausiu laiku po paraiškos gavimo. O sulaukus teigiamo autokredito bendrovės atsakymo Jums beliks tik pasirašyti sutartį.

Šiuos veiksmus atlikus, Jums beliks užregistruoti transporto priemonę kaip paskolą už automobilį teikiančios įmonės nuosavybe. Atkreipiame dėmesį, kad papildomai reikės sumokėti nustatytą VĮ “Regitra” mokestį už automobilio perregistravimą, kurio dydis gali siekti keliolika  eurų.

Ar žinote, koks išskirtinis paskolos už automobilį paslaugos bruožas? Priešingai nei kitos finansinės įstaigos ar lizingo paslaugas teikiančios įmonės, bendrovė finansuoja bet kokio amžiaus automobilius. O pardavėjas gali būti tiek juridinis, tiek fizinis asmuo.

Paskola už automobilį su automobilio įkeitimu

Mūsų siūlomos nemokamos paskolos už automobilį – tai tikras išsigelbėjimo ratas finansinei nelaimei ištikus. Toks finansavimas naudingas tiems, kuriems skubiai reikia didelės pinigų sumos neprarandant transporto priemonės. Bet kuriuo nuomos termino metu Jūs galėsite išsipirkti automobilį grąžindami visą finansavimo sumą.

Paskola užstatant automobilį jau pasinaudojo daugelis klientų. Užgriuvus sunkumams drąsiai kreipkitės į autolizingo įmones ir naudokitės greita bei patogia finansine injekcija. Su mumis Jūsų kelionė niekada nenutrūks!